Sevinçler Sağlık Ürünleri A.Ş 2010 yılında uzun fizibilite çalışmalarının ardından hijyen sektörüne ilk olarak bebek bezi üretimi ile girmiştir. Bulunduğu sektörde büyümeyi ve ülkeye değer katmayı hedef almış olan şirketimiz geçmişten gelen tecrübesiyle bu doğrultuda  dürüstlük ve insana değer politikasından ödün vermeden ilerlemektedir.

Kaliteden ödün vermeden üretimlerine devam eden Sevinçler Sağlık A.Ş., sektörde müşterilerinin güvenini kazanmış ve sektördeki büyümesini hız kesmeden devam ettirmektedir.

Kendini daima geliştiren ve sürekli yenilikler peşinde koşan Sevinçler Sağlık A.Ş. 3 yıl önce başladığı Gaziantep 5. Organize sanayi bölgesindeki 2. fabrika yatırımının son aşamasını da tamamlayarak 70.000 m² kapalı alan üzerine kurulu yeni modern tesisinde son teknoloji üretim hatlarında bebek bezi, yetişkin ve bebek emici külot bez, hasta bezi, yatak koruyucu örtü, bebek bakım örtüsü, hijyenik ped, mesane pedi, ıslak havlu, yüzey temizleme mendili, bebek şampuanı üretimlerini hız kesmeden devam ettirmektedir.

400'ü aşkın çalışan sayısı ile her geçen gün sektöründe liderliğe doğru ilerlemektedir. Sevinçler Sağlık Ürünleri A.Ş olarak kalitemizden ve değerlerimizden taviz vermeden modern tesisimizden Dünya’nın 70'den fazla ülkesine ihracat yaparak ülkemize değer katmayı ve hedeflerimizi bu yönde büyüyerek gerçekleştirmeyi sürdürmekteyiz.